Контактний телефон
(050) 951-52-80
(097) 132-34-24

ПП "Лакітек"
Системи озвучення

Система озвучення - це багатофункціональний засіб трансляції мовних повідомлень, оголошень, швидкого пошуку потрібного співробітника на великій території і створення необхідного музичного супроводу. До засобів оповіщення відносяться підсилювачі потужності звуку, вуличні, настінні, стельові і рупорні гучномовці та програвачі.

В якості джерела сигналу можна використовувати будь-який аудіо пристрій: CD-програвачі, радіоприймачі, мікрофони, комп’ютери. Аудіосигнал може піддаватися мікшуваню і адаптації, щоб створити максимально комфортне середовище - наприклад, якщо диктор вимовляє оголошення, то в цей час фонова музика стає тихіше; або всім інформаційним повідомленням може передувати звук гонгу, привертаючи увагу слухачів. Можна встановити різні пріоритети для різних джерел звуку.

Озвучення приміщень може проводитися з використанням самого різного акустичного обладнання - від рупорів до акустичних прожекторів, що забезпечують вузьконаправлене поширення звуку. Системи озвучування включають також засоби зворотного зв’язку - мікрофони і панелі виклику, за допомогою яких відвідувачі або співробітники можуть зв’язатися з диспетчером.

Основні можливості систем озвучення:
     - Екстрене оповіщення про евакуацію
     - Фоновий музичний супровід
     - Інформування відвідувачів (реклама, мовні оголошення)

Найчастіше встановлюється на таких об’єктах як:
     - приватні будинки
     - офіси
     - Об’єкти з великою територією - адміністративні, виробничі, торгові площі, будівельні майданчики і т. п.
     - Об’єкти для проведення дискусій або виступів (клуби, актові зали)
     - Підприємства сфери послуг (ресторани, спортклуби, магазини, автосервіси і т. п.)

Функції систем озвучування.

Системи озвучування можуть виконувати ряд різних функцій. Найбільш важливі з них:

Зовнішнє та внутрішнє використання

Акустичне обладнання може бути встановлено як в приміщенні, так і на відкритому просторі. В останньому випадку використовується обладнання з підвищеною волого захищеністю.

Ручне управління

Управління системою озвучування здійснюється як з центрального пульта, так і з віддалених панелей, які можуть бути розташовані в будь-якій точці об’єкта, а також за допомогою пультів дистанційного керування.

Зонування

Весь об’єкт можна розбити на зони, і для кожної з них вести індивідуальну трансляцію. Деякі системи озвучування підтримують до 60 зон.

Система формування аудіосигналу

Звук може надходити в систему з різних модулів аудіосигналу - CD-програвачів, мікрофонів, комп’ютерів. Системи озвучування також дозволяють записати ряд повідомлень, які транслюються регулярно або при виникненні відповідних подій.

Різні варіанти дизайну акустики

В незалежності від того, в якому стилі виконаний інтер’єр вашого приміщення, можна підібрати акустичні пристрої - колонки, рупори, звукові прожектори – що ідеально впишуться в існуючий дизайн.

Контролери

Ці пристрої управляють всією системою озвучування. За допомогою контролера ви можете змінювати налаштування системи або включати ті чи інші оповіщення.

Лічильники

  Наша адреса:
  43005, м.Луцьк, пр-кт Президента Грушевського, 30.
  Телефон: (050) 951-52-80, (097)132-34-24

© 2006-2024. ПП "Лакітек".