Контактний телефон
(050) 951-52-80
(097) 132-34-24

ПП "Лакітек"
Шлагбауми

Шлагбаум (нім. Schlagbaum - дерево, що впало) - пристрій для швидкого перекривання та звільнення шляху у вигляді стріли що повертається навколо горизонтальної або вертикальної осі. Шлагбауми звичайно використовують на перетинах автомобільних та залізничних шляхів. Також їх ставлять для регулювання в’їзду на території, що охороняються.

Шлагбаум автоматичний — сучасне рішення для контролю в’їзду та виїзду транспорту на закритих обгороджених територіях та інших об’єктах, де необхідне обмеження доступу до них (на промислових, складських, торгових та офісних охоронних зонах, автостоянках, місцях паркування тощо).

Конструкція шлагбаума:

Конструктивно будь-який шлагбаум складається з двох основних елементів - стійки і стріли. Додатково шлагбауми можуть бути оснащені автоматикою, уловлювачем, захисної спідницею, фотоелементами та іншими пристроями безпеки та управління.

Стійка (тумба). Стійка (тумба) шлагбаума є основою всієї конструкції, на яку кріпляться стріла і силовий механізм (електродвигун та ін.). Корпус стійки зазвичай виготовляється з антивандального матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень і корозії.

Стріла. Стріла шлагбауму - елемент конструкції, призначений безпосередньо для перекриття проїзду (проходу). Як правило, стріли виготовляються з алюмінію, також вони бувають з нержавіючої сталі, дерева і спеціальних сплавів. Довжина стріли залежить від ширини проїзду, який необхідно перекрити, та інтенсивності використання шлагбаума. Стріли бувають прямокутного, трикутного й круглого перетину. Для безпеки вони покриваються світловідбиваючої фарбою або наклейками яскравого кольору (зазвичай це поєднання червоного і білого).

Стійка стріли. Стійка призначена для зупинки й утримування стріли при закритті шлагбаума.

Лічильники

  Наша адреса:
  43005, м.Луцьк, пр-кт Президента Грушевського, 30.
  Телефон: (050) 951-52-80, (097)132-34-24

© 2006-2024. ПП "Лакітек".