Контактний телефон
(0332) 77-40-38
(050) 951-52-80

ПП "Лакітек"
Про нас

Фірма "Лакітек" працює на ринку Волинської області понад 15 років і є постачальником ІТ-систем по принципу відбору найбільш вдалих рішень виробників.

Ми принципово не пропонуємо нашим клієнтам найдешевше обладнання і відповідно при монтажу різного роду систем використовуємо усі технологічно необхідні засоби. Лише у виключних випадках, коли бюджет проекту дуже обмежений, на вимогу клієнта допускаються спрощені технічні рішення. Звичайно дорогі варіанти ми теж, як правило, не пропонуємо з міркувань недоцільності серйозних витрат при наявності поміркованих пропозицій з такими ж характеристиками. І як показує досвід, майже завжди серед усієї множини обладнання можна знайти ту ж саму якість та функціональність за відчутно меншу вартість у порівнянні з найбільш відомими та передовими марками. Дотримання таких принципів дозволяє ефективно запобігати виходу з ладу систем та обладнання у гарантійний та післягарантійний період.

Колектив фірми складають як молоді працівники, так і досвідченні спеціалісти з багаторічним досвідом у даній сфері. Напрацьовані за тривалий період часу зв'язки з постачальниками дозволяють дотримуватись виваженої цінової політики.

Ліцензія:Лічильники

  Наша адреса:
  43005, м.Луцьк, пр-кт Президента Грушевського, 30, оф.414.
  Телефон/факс: (0332) 77-40-38

© 2006-2021. ПП "Лакітек".