Контактний телефон
(0332) 77-40-38
(050) 951-52-80

ПП "Лакітек"
Продаж та обслуговування офісної техніки

Підприємство забезпечує - консультації, продаж, встановлення, гарантійне та післягарантійне обслуговування усієї техніки придбаної у нас.

Напрацьовані багаторічні зв'язки з дистрибуторами та крупнооптовими постачальниками дозволяють запропонувати клієнту практично увесь спектр техніки та обладнання який складається з тисяч позицій .

Ми не займаємось роздрібною торгівлею. Основний сегмент - це корпоративний сектор. За багаторічну діяльність продано та встановлено сотні одиниць комп'ютерного та офісного обладнання. У деяких клієнтів офіси та цехи практично повністю обладнані технікою придбаною у нашого підприємства.

Принцип по якому ми підбираємо та пропонуємо базується на досвіді сервісного обслуговування і відповідно на знаннях техніки з середини. Існує межа якості товару, нижче якої ми не дозволяємо опустити рівень вибору та рекомендацій. Для наших менеджерів існують так звані "заборонені" торгові марки та бренди!

Внутрішня статистика підприємства показала, що у наших клієнтів у гарантійний період обладнування відмовляло у менше ніж 2% випадків!!! Нормальним у сервісних колах вважається показник 5%.

Лічильники

  Наша адреса:
  43005, м.Луцьк, пр-кт Президента Грушевського, 30, оф.414.
  Телефон/факс: (0332) 77-40-38

© 2006-2021. ПП "Лакітек".